Novinky


Minikid - SS22/23

Minikid - SS22/23

FUNKY STREET - to je kolekcia street wear pre deti, ktoré milujú zábavu, šport a pohodlie, pre styling, ktorý je na ulici neprehliadnuteľný, nasleduje posledné trendy v móde ...


Vysvedčenie

Vysvedčenie za rohom a prázdniny už klopú na dvere!
Využite našu ponuku a nakúpte si letné kúsky z kolekcie Minikid - Paradiso s 15% zľavou.

Tešíte sa na vysvedčenie? Vystavte ho aj vy vašej obľúbenej pani učiteľke ako poďakovanie, za jej celoročnú prácu. 
Predlohu nájdete v prílohe! Pre škôlkárov aj školákov!


Booso Terrazzo - jeseň a zima v štýle mramoru

Booso Terrazzo - jeseň a zima v štýle mramoru

Už sa nevieme dočkať, kedy k nám dorazia kúsky z kolekcie TERRAZZO. Prírodné farby, pohodlné strihy, dizajnové vzory... A všetko do seba zapadá. Nech sa páči, nakuknite. 


Kto je M I N I K I D ?

Kto je M I N I K I D ?

Lifestylová módna značka pre pohodové deti, ktoré majú slobodného ducha. Skejtujeme, korčuľujeme, surfujemeu a bicyklujeme? Áno! Pretože to vystihuje moderných rodičov a o to sa s deťmi radi delíme!

Minikid sa od svojho počiatku presadil ako značka, ktorá dodáva detskej móde dych. Inšpirovaní zvedavosťou detí navrhli oblečenie pre skutočný život, nielen pre špeciálne príležitosti! Deti potrebujú pohodlné oblečenie, ktoré im umožní voľný pohyb a vôbec nevadí, keď sa z času na čas zašpinia.


Práve začína SPACE ODYSSEY od MINIKID

Práve začína SPACE ODYSSEY od MINIKID

Nová kolekcia SPACE ODYSSEY AW20

Pretože deti potrebujú priestor! A deti chcú byť samostatné! Tak isto potrebujú oblečenie, ktoré im umožní prejaviť svoju fantáziu a kreativitu. 

Nová kolekcia Minikid na jeseň a zimu 2020 vznikla zo spomienky na január, super super deň vo Varšavskom vesmírnom múzeu. MINIKID pozýva všetkých na Vesmírnu odyseu v oblečení inšpirovanom nekonečnou detskou fantáziou a láskou k bláznivým detským nápadom!

Tak si skočte do vesmíru Minikid!