Vianočné darčeky pre veselé deti

Ak potrebujete poradiť, tieto darčeky pre veselé deti prešli našim náročným filtrom a dostanú čestné miesto pod vianočným stromčekom. 
Drevené hračky francúzskeho výrobcu Janod sú známe po celom svete. Ich jedinečný nadčasový dizajn podnecuje rozvoj kreativity a jemnej motoriky detí. Máme ich radi preto, že sú nadčasové a drevo je ekologický materiál. Prehrajú sa s nimi generácie detí. V portfóliu značky nájdete jedinečné dizajnové hračky pre deti od jedného roka. Oceňujem ich klasický dizajn, umožňujú deťom rozvíjať svoju predstavivovosť a snívať, no zároveň dbajú na vysokú kvalitu materiálovnadčasovosť a zábavu. Sú to jednoducho hračky, po ktorých siahne dieťa s radosťou znova a znova každý deň.

JANOD Dominom Sweet Cocoon so zvončekmi

Keď sa budete hrať s Dominom Sweet Cocoon so zvončekmi, môžte si vytvárať stále nové príbehy a tvoriť trvalé spomienky na detstvo. Postavte si vlastnú veľkú dráhu s dreveným padajúcim dominom. Stačí len jedno jediné šťuchnutie prštekom a domino dráha je zaraz v pohybe a teraz už len vyčkať, či všetky dieliky na dráhe spadnú. Postaviť a opäť zbúrať a stále dookola. Dávať si nové a vyššie ciele. Hra je výzvou pre všetkých malých aj veľkých architektov. Na dráhe môžete postaviť aj rôzne premostenia pomocou ostatných pridaných pomôcok a prekážok. Je to skvelá drevená hra na rozvíjanie manuálnej zručnosti, jemnej motoriky a trpezlivosti. Až 100 dielikov dreveného domina s motívom zvieratiek a rôzne pomôcky a prekážky na postavenie. Stále  sa vám to zdá jednoduché? Použite pri stavbe aj drevený otočný mlyn. Kooperatívna hra učí deti , aby si viac vážili spoločné úsilie a úspech celej skupiny, lebo hra nemusí mať na konci víťazov ani porazených. Len tých, čo pridali ruku k dielu a pomáhali. 

Keď sme pri pomáhaní, tak môj chlapček je špecialista na pečiatkovanie. Firemné pečiatky sú čisto v jeho réžií, takže ak vám od nás prišla kompletne opečiatkovaná krabica, už viete prečo :-) Preto som medzi vianočný výber zaradila aj JANOD pečiatky Bojovníci

Pečiatky, s ktorými si deti vytvoria svoj vlastný príbeh plný bojovníkov, rytierov, drakov, mečov. Oceňujem, že pečiatkové postavičky sú rozdelené na tri časti. Deti si tak môžu sami vyskladať postavičku podľa svojich predstáv a zároveň je to vyšší level pečiatkovania. V balení je až 30 kusov penových pečiatok ako napríklad: draci, meče a hlavy, hrude a nohy bojovníkov a  1 modrá atramentová podložka. Vybrať si hlavu a oblečenie, pridať meč k rytierovi a draka, s ktorým sa priatelí alebo zápasí. Pečiatkové výtvory môžu deti vyfarbovať a dokreslovať podľa svojích predstáv. Nekonečná zábava. Pri hraní sa s pečiatkami si rozvíjajú motorické zručnosti a predstavivosť.

 

JANOD Ateliér  Dobrodružné prevliekanie 

Kreatívne hračky pre deti nezaberajú veľa miesta, sú vhodné na cesty aj na doma, v zdraví aj chorobe a zabavia deti na dlhé hodiny. Maxi sada Janod Atelier obsahuje 4 listy a 8 farebných šnúrok, ktoré má dieťa prevliecť a dotvoriť tým obrázky. Tvorenie rôznymi technikami podporuje sústredenie a koncentráciu, prirodzené skúmanie a výtvarné schopnosti. Zdokonalí si tak jemnú motoriku, koordináciu ruka-oko. Výsledo si môže vystaviť v izbičke na poličku alebo rozmotať a začať od začiatku. Dobrodružné prevliekanie znázorňuje cestovateľskú tému, keď sa zvieratká pretekajú na autách, lietajú vzduchom, plavia sa loďou a cestuju v žltej ponorke. Prevliekacie karty na tvorenie sú výborne na podporu zručnosti a predstavivosti u detí. 

 Janod dbá skutočne na každý detail. Množstvo balení sa dá použiť ako súčasť hry. Hračky značky Janod sú vyrobené z prírodných materiálov, predovšetkým z dreva, ktoré pochádza zo zodpovedného lesného hospodárstva. Materiály použité v týchto hračkách stimulujú detskú hmatovú citlivosť, sú ekologické a bezpečné. Hračky sú mimoriadne odolné a vydržia celé generácie. Hračky Janod dlhoročne vyhrávajú dizajnérske súťaže po celom svete.

Vyškrabovačky - Vesmír DJECO

Každého malého astronauta poteší preskúmať vesmír. Vezmeme si do ruky drevenú škrabku a môžme sa vydať na expedíciu. Sprevádza nás obrázkový návod. Metalický vzhľad zaručí, že diela zažiaria a deti sa zabavia. V každom balení sú 4 vyškrabovacie obrázky, drevené škrabka, obrázkový návod. Výrobcom odporúčaný vek je od 6 rokov. Djeco sú hračky s bohatou históriou, ktoré nie sú iba pekné a zábavné ale aj kreatívne a vzdelávacie a zaujmú svojím umeleckým spracovaním.